2022 - 2023

Zespół 24. Biennale Sztuki dla Dziecka

ZESPÓŁ PRODUKCYJNO-PROGRAMOWY

Joanna Żygowska
PROGRAMERKA
jzygowska@csdpoznan.pl

Ewelina Chatłas
PRODUCENTKA BIENNALE
echatlas@csdpoznan.pl
+48 882 188 001

Aleksandra Łozowska
PRODUCENTKA WYDARZEŃ
alozowska@csdpoznan.pl

Agnieszka Waligóra
PRODUCENTKA WYDARZEŃ
awaligora@csdpoznan.pl

Agata Felikszewska-Igiel
WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNO-PRODUKCYJNA
aigiel@csdpoznan.pl

WSPÓŁPRACA PROGRAMOWA 

Marta Jodko
PROGRAM FILMOWY
mjodko@alekino.com

Iwona Nowacka
WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA / PROGRAM NIEMIECKI

Anna Czernow
WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA 

PROMOCJA I ORGANIZACJA WIDOWNI

Agnieszka Cienciała
RZECZNICZKA PRASOWA
acienciala@csdpoznan.pl

Marta Maksimowicz
ORGANIZACJA WIDOWNI/KOORDYNACJA DOSTĘPNOŚCI
rezerwacje@csdpoznan.pl

Ewelina Chatłas
REDAKCJA STRONY INTERNETOWEJ

Agnieszka Waligóra
FACEBOOK

PRODUKCJA TECHNICZNA 

Adam Jodko
PRODUCENT TECHNICZNY
ajodko@alekino.com 

ZESPÓŁ SCENY WSPÓLNEJ 

Izabella Nowacka
KOORDYNATORKA SCENY WSPÓLNEJ
inowacka@csdpoznan.pl

Anna Sobek
OBSŁUGA WIDOWNI
asobek@csdpoznan.pl 

Maciej Fincel
KIEROWNIK TECHNICZNY
mfincel@csdpoznan.pl 

ZESPÓŁ ADMINISTRACYJNY

Małgorzata Ambroży
KSIĘGOWOŚĆ
mambrozy@csdpoznan.pl

Barbara Czarnecka
KSIĘGOWOŚĆ
bczarnecka@csdpoznan.pl

Natalia Olejnik
KSIĘGOWOŚĆ
nolejnik@csdpoznan.pl

SEKRETARIAT
sekretariat@csdpoznan.pl